Podpora za Stojalo za Kolesa
| dolžina: | 76 cm |
| širina: | 23 cm |
| višina: | 6,5 cm |
| neto teža: | 4,4 kg |
| pakiranje: | 1 |
| zložena dimenzija: | 27 × 81 × 10 cm |
| barva: | črna |
| material: | Jeklo |
| max obremenitev: | 65 kg |
Jekleni nosilec, ki podpira zadnji nosilec, s čim manj obremenjuje gredi. Prevoz do dveh koles (upoštevajte največjo obremenitev vlečne palice, ki jo navede proizvajalec !). Montažni material vključen v dobavo.
91,50 €
cena vključuje DDV
Koda:136/021
Zaloga:ni na zalogi
V košarico
Izdelka trenutno ni na zalogi. Glede roka dobave nas lahko kontaktirate preko e-pošte na naslov: trgovina@karantanija-center.si.














