Distančno Držalo XL A Pro 200

| za: | XL A Pro 200 |
| dolžina: | 39,9 cm |
| širina: | 5,1 cm |
| višina: | 9,5 cm |
| neto teža: | 0,327 kg |
| pakiranje: | 1 |
| zložena dimenzija: | 9 × 40,7 × 9,4 cm |
| material: | Aluminij, PVC |
38,95 €
cena vključuje DDV
Koda:136/543
Zaloga:ni na zalogi
V košarico
Izdelka trenutno ni na zalogi. Glede roka dobave nas lahko kontaktirate preko e-pošte na naslov: trgovina@karantanija-center.si.











