Zgornje Držalo T5

| za: | Carry-Bike VW T5 |
| dolžina: | 16,6 cm |
| širina: | 4,6 cm |
| višina: | 13,9 cm |
| neto teža: | 0,161 kg |
| pakiranje: | 1 |
| zložena dimenzija: | 11,1 × 12,4 × 3,3 cm |
| material: | Aluminij |
35,95 €
cena vključuje DDV
Koda:136/663
Zaloga:ni na zalogi
V košarico
Izdelka trenutno ni na zalogi. Glede roka dobave nas lahko kontaktirate preko e-pošte na naslov: trgovina@karantanija-center.si.












