Nosilec za Kolo EuroCarry Variabel #1

| za: | prvo kolo |
| dolžina: | 22,5 cm |
| širina: | 12,1 cm |
| višina: | 9,4 cm |
| neto teža: | 0,435 kg |
| pakiranje: | 1 |
| zložena dimenzija: | 12,3 × 23,2 × 9,4 cm |
| material: | Aluminij |
Naklon nosilca EuroCarry Variabel je mogoče individualno nastaviti in pritrditi. Primeren tudi za velike profile okvirjev koles (do 21 cm). Na voljo v 3 različnih dolžinah: 31 cm, 47 cm in 63 cm.
57,50 €
cena vključuje DDV
Koda:136/409
Zaloga:ni na zalogi
V košarico
Izdelka trenutno ni na zalogi. Glede roka dobave nas lahko kontaktirate preko e-pošte na naslov: trgovina@karantanija-center.si.



