LED Svetilka za Vrata s Senzorjem

| dolžina: | 57,4 cm |
| širina: | 3,2 cm |
| višina: | 3,6 cm |
| neto teža: | 0,5 kg |
| pakiranje: | 1 |
| zložena dimenzija: | 4,5 × 60 × 3,5 cm |
| barva: | bela |
| poraba: | 7,2 W |
| moč: | 12 V |
Zunanja LED luč, izdelana posebej za namestitev nad vrati vašega avtodoma ali prikolice. Opremljena s senzorji za premikanje in svetlobo. Ko se oseba približa, zasveti le v temi. Sveti za pribl. 60 sekund. Idealno za povečanje občutka varnosti na območjih z malo svetlobe.
- 30 LED
- Lumen: 1500 lm
- 30 LED
- Lumen: 1500 lm
100,00 €
cena vključuje DDV
Koda:071/214
Zaloga:ni na zalogi
V košarico
Izdelka trenutno ni na zalogi. Glede roka dobave nas lahko kontaktirate preko e-pošte na naslov: trgovina@karantanija-center.si.









