LED Osvetlitev za Markizo

| dolžina: | 50 cm |
| širina: | 3 cm |
| višina: | 2 cm |
| neto teža: | 0,06 kg |
| pakiranje: | 1 |
| zložena dimenzija: | 6,2 × 53 × 2,8 cm |
| moč: | 12 W |
| napetost: | 12 V |
| tok: | 12 V |
Osvetlitev za zunanjo uporabo. Vstavi se v predhodno nameščeno tirnico pod ohišjem tende vaših F70, F45 S in F45 L. Opremljen z 12-voltnim kablom in 5 dodatnimi palicami, ki se zaskočijo s pritiskom. Vgrajenih LED palic ni treba odstraniti pred vožnjo.
- Dolžina: 2,5 m
- LED: 150. LED
- Barva: bela
- Lumen: 1400 lm
- Dolžina: 2,5 m
- LED: 150. LED
- Barva: bela
- Lumen: 1400 lm
154,00 €
cena vključuje DDV
Koda:071/726
Zaloga:ni na zalogi
V košarico
Izdelka trenutno ni na zalogi. Glede roka dobave nas lahko kontaktirate preko e-pošte na naslov: trgovina@karantanija-center.si.





