Set za Podaljšanje LED Osvetlitve

| dolžina: | 50 cm |
| širina: | 3 cm |
| višina: | 2 cm |
| neto teža: | 0,2 kg |
| pakiranje: | 1 |
| zložena dimenzija: | 4 × 53 × 3 cm |
| moč: | 12 W |
| napetost: | 12 V |
| tok: | 12 V |
Lumen: 1400 lm
37,80 €
cena vključuje DDV
Koda:071/727
Zaloga:ni na zalogi
V košarico
Izdelka trenutno ni na zalogi. Glede roka dobave nas lahko kontaktirate preko e-pošte na naslov: trgovina@karantanija-center.si.


