LED Luč za Markize

| dolžina: | 57,4 cm |
| širina: | 3,2 cm |
| višina: | 3,6 cm |
| neto teža: | 0,4 kg |
| pakiranje: | 1 |
| zložena dimenzija: | 4,5 × 60 × 3,5 cm |
| poraba: | 7,2 W |
| moč: | 12 V |
Bodisi za montažo pod kovinsko tendo ali nad vhodna vrata.
- 30 LED luči
- Varčevanje z energijo in se ne segreva
- Primerna je tudi za namestitev v vaši prikolici (garderoba, kopalnica)
- Plastični pokrovčki vključeni
- Lumen: 1500 lm
- Energetska učinkovitost: A +
- 30 LED luči
- Varčevanje z energijo in se ne segreva
- Primerna je tudi za namestitev v vaši prikolici (garderoba, kopalnica)
- Plastični pokrovčki vključeni
- Lumen: 1500 lm
- Energetska učinkovitost: A +
71,50 €
cena vključuje DDV
Koda:071/216
Zaloga:ni na zalogi
V košarico
Izdelka trenutno ni na zalogi. Glede roka dobave nas lahko kontaktirate preko e-pošte na naslov: trgovina@karantanija-center.si.









