Hitro Postavljiv Šotor Spring 3

| za: | 3 osebe |
| dolžina: | 240 cm |
| širina: | 230 cm |
| višina: | 100 cm |
| neto teža: | 3,5 kg |
| pakiranje: | 1 |
| zložena dimenzija: | 75 × 15 cm |
| material: | 100% Poliester |
| vodni stolpec: | 3000 mm |
Zložljiv šotor z notranjim šotorom in verando.
- Za 3 osebe
- Dvojne stene
- Stalna visoka ventilacija
- Všita podlaga
- Spalna kabina s podstavkom
- Veranda za prtljago
- Zatesnjeni šivi
- Palice se lahko zložijo, da tvorijo lok
- Zunanji šotor: 100% PES poliester
- Notranji šotor: 100% PES Poliester (dihalni)
- Podloga: 100% PE polietilen
Obseg dobave: šotor, okvir 6 mm GRP, napenjalni material in vreča.
- Za 3 osebe
- Dvojne stene
- Stalna visoka ventilacija
- Všita podlaga
- Spalna kabina s podstavkom
- Veranda za prtljago
- Zatesnjeni šivi
- Palice se lahko zložijo, da tvorijo lok
- Zunanji šotor: 100% PES poliester
- Notranji šotor: 100% PES Poliester (dihalni)
- Podloga: 100% PE polietilen
Obseg dobave: šotor, okvir 6 mm GRP, napenjalni material in vreča.
129,95 €
cena vključuje DDV
Koda:072/335
Zaloga:ni na zalogi
V košarico
Izdelka trenutno ni na zalogi. Glede roka dobave nas lahko kontaktirate preko e-pošte na naslov: trgovina@karantanija-center.si.












