Paviljon Meduza II 4x4

| dolžina: | 400 cm |
| širina: | 400 cm |
| višina: | 230 cm |
| neto teža: | 12,2 kg |
| pakiranje: | 1 |
| zložena dimenzija: | 69 × 25 cm |
| barva: | zelena |
| material: | 100% Poliester s poliuretanskim premazom |
| vodni stolpec: | 1000 mm |
Lahek paviljon z zunanjimi palicami iz jekla in steklenih vlaken. Enostavna nastavitev. Vključeni dve snemljivi bočni steni in torba.
374,50 €
cena vključuje DDV
Koda:070/550
Zaloga:ni na zalogi
V košarico
Izdelka trenutno ni na zalogi. Glede roka dobave nas lahko kontaktirate preko e-pošte na naslov: trgovina@karantanija-center.si.














