Nosilec za Kolesa Nuevo

| za: | Motorhome, Renault Master, Opel Movano (2000 – 2010) |
| dolžina: | 125 cm |
| širina: | 73 cm |
| višina: | 125 cm |
| neto teža: | 7 kg |
| pakiranje: | 1 |
| zložena dimenzija: | 50 × 127 × 18 cm |
| material: | Aluminij |
| max obremenitev: | 40 kg |
Vsestransko uporabno stojalo za kolesa zaradi individualne nastavitve višine med 80 - 155 cm.
Lastnosti:
- cev iz eloksiranega aluminija o 30/35 mm
- 2 aluminijasti kolesni tirnici s po dvema kolutnima skodelicama in zategovalnima pasoma
- 2 pritrdilni čeljusti
- Prevoz do 4 koles, z izjemno širokimi podpornimi koti za idealno porazdelitev tovora
- Maksimalno število koles: 2
Lastnosti:
- cev iz eloksiranega aluminija o 30/35 mm
- 2 aluminijasti kolesni tirnici s po dvema kolutnima skodelicama in zategovalnima pasoma
- 2 pritrdilni čeljusti
- Prevoz do 4 koles, z izjemno širokimi podpornimi koti za idealno porazdelitev tovora
- Maksimalno število koles: 2
370,00 €
cena vključuje DDV
Koda:136/404
Zaloga:ni na zalogi
V košarico
Izdelka trenutno ni na zalogi. Glede roka dobave nas lahko kontaktirate preko e-pošte na naslov: trgovina@karantanija-center.si.












