LED Garažna Svetilka

| dolžina: | 57,4 cm |
| širina: | 3,2 cm |
| višina: | 3,6 cm |
| neto teža: | 0,4 kg |
| pakiranje: | 1 |
| zložena dimenzija: | 4,5 × 60 × 3,5 cm |
| barva: | bela |
| poraba: | 3,1 W |
| moč: | 12 V |
Notranja LED luč za skladiščne predele in garažne prostore s stikalom.
- Zelo ekonomična in se ne segreje
- S plastičnimi pokrovčki
- 31 LED
- Lumen: 1500 lm
- Zelo ekonomična in se ne segreje
- S plastičnimi pokrovčki
- 31 LED
- Lumen: 1500 lm
76,30 €
cena vključuje DDV
Koda:071/215
Zaloga:ni na zalogi
V košarico
Izdelka trenutno ni na zalogi. Glede roka dobave nas lahko kontaktirate preko e-pošte na naslov: trgovina@karantanija-center.si.












